Işıklı Tabela

Işıklı Tabela

Işıklı Tabela Nedir?

Işıklı tabela, yapımında farklı ışık türleri kullanılarak üretilen tabela türüdür. Işıklı tabelada kullanılan ışık ile ön tarafında bulunan reklam malzemesini her ortamda okuyabilmek mümkün olmaktadır.
Arka tarafta ışık, ön tarafta ışık geçirebilen vinil veya branda baskı bulunmaktadır.

Cephe Tabelası, Çatı Tabelası, Açık Hava Tabelası, Totem ve Yol Tabelası gibi farklı tabela türlerinin tamamı ışıklı olabilmektedir.

IŞIKLI TABELA

Tabelalar hayatımızda yön bulmak, bir yeri belirlemek ya da bir alanı göstermek için kullanılır. Özellikle yönümüzü bulmamız konusunda bize büyük yardımcı olan tabelaların farklı çeşitleri mevcuttur. Mat tabela, reflektör tabela ve ışıklı tabela gibi çeşitleri vardır. Mat tabelalar genellikle görmeye alışkın olduğumuz daha çok küçük esnafımızın kullandığı tabelalardır. Reflektör tabelalar gece karanlıkta ışık ile karşılaştığında yansıyan parlayan tabelalardır. Daha çok karayollarında kullanılır. Işıklı tabelalar ise daha çok büyük firmaların tercih ettiği çeşitli aydınlatmaya sahip büyük tabelalardır. Bu tabelalar diğer tabelalara oranlı çok daha fazla dikkat çekici olduğu için yerin daha çabuk bulunmasını sağlıyor.

Birçok iş yerinde kullanılan ışıklı tabelalar günümüzde rekabetin başka bir boyutu halini almış durumdadır. Aynı cadde üzerinde beş tane mağaza olduğunu düşünün; çok ilginçtir ki araştırmalara göre ışıklı tabelaya sahip ve geniş vitrini olan mağaza diğerlerine göre neredeyse üç misli daha çok müşteri geliyor. İnsanlar artık görselliğe ve farklı nesnelere daha çok önem veriyor. Bu durum da yenilenmenin kaçınılmaz bir durum olduğunu gözler önüne seriyor.


Eğer sizler de iş yerinizde küçük bir değişiklik yapmak isterseniz ya da yeni kuracağınız işinizde tabela tercihi konusunda çok kararsız kalmışsanız, günümüz koşullarında sizler için ışıklı tabela tercihimiz olur. Hele ki kuracağınız yeni bir iş varsa kesinlikle ışıklı tabela tercih etmenizi öneririz. Çünkü ışıklı tabelalar daha çok dikkat çekiyor, daha çabuk bulunuyor. Bu sebeple yeni bir iş yeri için daha çabuk bulunması nedeniyle daha uygun olduğu ispatlanmıştır.

Her türlü tabela hizmeti veren firmamız sizlerin kaliteli hizmet alması için elinden geleni yapmaktadır. Her zaman yüzde yüz müşteri odaklı çalışan firmamız için siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti büyük önem arz etmektedir. İsteğinize uygun çeşit seçenekleri ile hizmetinize sunduğumuz tabelalar fiyat konusunda da oldukça cazip ve avantajlıdır. Eğer tercihiniz bir ışıklı tabela ise, mağazamıza uğramadan karar vermeyiniz. Aradığınız her çeşidi bulunduran mağazalarımız sizlerin estetik zevkine cevap verebilecek niteliktedir. Tek yapmanız doğru karar verebilmek.Beylikdüzü tabela , beylikdüzü tabelacı , esenyurt tabela , esenyurt tabelacı , avcılar tabela , avcılar tabelacı , beykent tabela , beykent tabelacı , büyükçekmece tabela , büyükçekmece tabelacı