İletişim Bilgilerimiz

Yakuplu mah. Özal Cad. No : 35 Dükkan : 1 Beylikdüzü – İstanbul

0212 884 1 555

info@beylikduzureklam.com.tr

Vinil Afiş

Vinil Afiş

Vinil afişler, tüm şirketlerin veya organizasyonların bir etkinliği tanıtmak için kullanacağı en ideal yollardan biridir. Büyük, renkli ve görsel açıdan zengin mesajların göze çarpması istendiğinde, özel yapım vinil afişler en iyi çözümdür .
İster iç mekan, isterse dış mekan amaçlı olsun, tüm afişlerimiz en güç koşullara bile dayanacak şekilde tasarlanan en yüksek kalite PVC vinil afişlerden üretilir. Güçlü fotoğrafik görüntü ve metinler, çok sayıda renk seçenekleri sunan ve UV ışınlarına karşı 3 yıl dayanıklı olan mürekkepler kullanılarak istediğiniz boyutta basılır. Ardından, tüm vinil afişler size uygun olarak güçlü bir baskı ve pirinç balıkgözü oluşturacak şeklinde ısı kaynaklı olarak yapılır.

Günümüzde reklam amaçlı veya başka bir alanda dijital ( dijital ) baskı kullanmayan sektör hemen hemen yoktur. Genellikle bina cephelerini kaplayan devasa afişlerden küçük yönlendirme tabelalarına kadar sayısız kullanım alanı ve olanağı mevcuttur.

Dijital ( dijital ) baskı, dijital yöntemle çekilmiş fotoğraf, ya da taranmış bir resmin baskı malzemeleri üzerine basılması ve bu baskımın genellikle çok büyük boyutlarda cam veya binanın üzerine yapıştırılması veya diğer bir adı ile giydirilmesi işidir. Uyguladığımız bu görseller uygun bilgisayar programları ile basıma hazır hale getirilmeli saha sonra sunum olarak onay alındıktan sonra işleme başlamaktayız.

Firmamızda baskı işlemi için özel baskı makineleri kullandığımız bu yöntemde makinadan kullanılacak boya malzemelerine kadar her şey dijital ortama uyumlu ve profesyonel bir ekip ile yapılmaktadır. Mağaza ve dükkânların vitrinleri, bazı binaların cepheleri, yol kenarındaki ilan tahtası ve ışıklı – ışıksız tabelalar, bez afişler, yönlendirmeler ve daha birçok ürün vinil afiş ile dijital baskı uygulamalarının kullanım alanları olarak sayılabilir. Araçların üzerindeki ayırmaç, reklam gibi görseller de vinil afişin araç giydirme denilen bir başka dijital baskı uygulaması olarak karşımıza çıkmaktadır. Vinil baskı, branda baskı olarak da adlandırılan baskı türü olarak bilindiği için tüm baskıların birbiri ile bir ilişkisi vardır.

Dış mekân dijital baskı makinesi olarak yapılan vinil baskılar, ağırlıklı olarak dış alanlarda ve daha çok açık alanlarda kullanılmaktadır. Kullanımına bağlı olarak ışıklı vinil baskı ve ışıksız vinil baskı şeklinde iki ayrı baskı malzemesi ve kullanım alanı olarak kendine yer belirler ve kullanılır.

Vinil baskı, genellikle afiş amaçlı kullanılan tam profesyonel ürünlerdir. Ayrı parçaların kaynak yapılarak birbirine eklenebilme özelliği nedeniyle istenilen her türlü boyuta ve amaca rahatlıkla ulaşabilmektedir. Bu özellik nedeniyle vinil baskı en çok tercih edilen dijital baskı türü olarak özellikle reklamcılık sektöründe yerini almıştır.