İletişim Bilgilerimiz

Yakuplu mah. Özal Cad. No : 35 Dükkan : 1 Beylikdüzü – İstanbul

0212 884 1 555

info@beylikduzureklam.com.tr

Araç Giydirme

Araç Giydirme

ARAÇ GİYDİRME

Oldukça fazla reklam çeşitleri vardır. Bunlardan son zamanlarda en çok yaygın olan araç giydirme reklamlarıdır. Araç giydirme ve reklamı nasıl yapılır? Araç giydirme işleminin yapılması için öncelikle hangi tarz reklam ve modeller ile giydirme işleminin yapılacağına karar verilmelidir. Bu alanda karar verildikten sonra firma olarak işleme başlamaktayız. Daha sonra işlem yapılacak aracın ölçüleri alınmalıdır. Bundan da sonra alınan ölçülere göre sıra üretime aşamasına geçilir. Araç giydirme işinde firma olarak öncelikle uzman grafikerler eşliğinde tasarım yapmaktayız. Bu tasarım alınan ölçülere göredir.

Firma olarak talep edilen giydirme tarzı uygulamasının yapılması işlemini yapmaktayız. Araç giydirme işleminin bu aşaması çok önemlidir. Bu aşamada yapılacak bir hatanın dönüşü olmayacaktır. Yanlış yapılan baskı, üretim ve montaj esnasında aracın üstünde kendini belli etmesi gereklidir. Bu noktada en çok dikkat edilmesi gereken önemli bir hususta araç giydirme işlemi yapılacak aracın öncelikle kapı kollarına, kapı aralarına, çıtalara, farlara, fitillere, anahtar deliğine, cam kenarlarına ve arka silecek diplerine herhangi bir yazının, logonun ve resmin gelmemesine oldukça dikkat edilmesi gereklidir. Araç giydirme işlemi için gerekli ölçülendirme yapıldıktan sonra dijital baskı makinesi için iş gönderilir. Bundan sonraki işlem dijital baskısı yapılan iş için en az 24 Saat dinlendirildikten sonra araç üzerinde uygulama bölümü için özel temizleyici bir solüsyon ile araç iyice temizlenmelidir. Daha sonra araç üzerine dijital baskının yani folyonun uygulanması işlemine geçilir. Bu aşamada en hassas nokta malzeme kalitesiyle birlikte işçiliğin de maksimum düzeyde olması gereklidir. Çünkü işçilik zayıf olursa malzeme ne marka olursa olsun bir süre sonra işçiliğin zayıf olduğu kısımlarda kabarcıklar kalkmalar ve sonrasında malzeme yırtılması ortaya çıkabilir. Bu durumda hoş bir görüntü yaratmaz. Firmamız tarafından bu konuda işinde uzman ekipler ile hizmet vermekteyiz. Talep ettiğiniz işlemin kaliteli olması için uygulanacak baskı makinesinin kullandığı boyanın da orijinal olması gereklidir.

Firmamızda reklamınızın araç üzerinde çok daha uzun ömürlü olasına ve uzun yıllar renklerin solmadan devam etmesine neden olmaktadır. Talep edilen reklamın en gösterişli şekilde sunulması için kullanılan her malzemenin ve tasarlamanın en usta şekilde yapılması gereklidir. Araç giydirme işleminde dikkat edilmesi gerekenler bunlardır.