İletişim Bilgilerimiz

Yakuplu mah. Özal Cad. No : 35 Dükkan : 1 Beylikdüzü – İstanbul

0212 884 1 555

info@beylikduzureklam.com.tr

Pleksi Kutu Harf

Pleksi Kutu Harf

Pleksi Kutu Harf Tabela cnc yada lazer cihazlarda kesilen pleksi malzemenin etrafına yanak bantlarının 90 derece açı ile dönülmesinden elde edilen içten led aydınlatması sayesinde güzel görseller elde dilen  alt yüzeyi açık harf yada semboller den oluşan tabela çeşididir.Günümüzde pleksi kutu harf yaygın olarak kullanılmaktadır.

KUTU HARF TABELA

Kutu harf tabelalar görsel açıdan biraz daha ince zevkinize hitap edebilecek bir tabela modelidir. Şöyle ki, bu tabelalar harflerin tek tek montajıyla oluşturulur. Dilerseniz her harfin arka yüzüne led aydınlatıcılar yerleştirilerek daha şık daha modern ve çok daha estetik bir görünüme sahip olabilir.
Kutu harf tabelalar daha çok büyük mağaza ve büyük marketlerde özellikle de markalaşmış firmalarda yer alır. Kutu harf tabelalar sizin istediğiniz şekilde dizayn edilir. Kutu harf tabelaların aydınlatması ise tamamen tercinize kalmıştır. Dilerseniz led aydınlatma, dilerseniz çevresine yanıp sönen renkli kablo ile aydınlatma, dilerseniz renk değiştiren özel aydınlatmalar kullanılır. Siz tercihinizi yaptıktan sonra işi ustasına bırakmanız yeterli.
Firmamız tabela ve aydınlatma konusunda yıllardır emek harcayan ve bu yolda tecrübe edinen güvenilir ekibi ile sizin istediğiniz özeni kesinlikle sağlayacaktır.
Ayrıca; strafor, krom, pleksi ve alüminyum tercih seçenekleri ile tamamen sizin beğeninize sunulacak kutu harf tabelalar artık çok uygun fiyatlara alıcısıyla buluşuyor. Ürününüzü eğer ışıklı kullanmak isterseniz sizin tercihinize göre arkadan ya da önden aydınlatmalı olarak tercihinize sunuyoruz. Seçim sizin eğer düşük maliyet ile dikkat çekici güzel bir görünüm istiyorsanız kutu harf tabela sizler için müthiş bir tercih olabilir.
Yeni şık ve güzel bir görünüme ulaşmak için sizlere bir tık kadar yakınız. Kutu harf tabelalar sizin istediğiniz şekillerde ve boyutlarda oluşturulabilinir. Sadece harf değil bir resim ya da şekil olarak da sipariş edilebilir. Vereceğiniz sipariş en kısa sürede alınır, siparişiniz hazırlanır, hemen yapım aşamasına geçer, kontrolleri tamamlandıktan sonra da sizlere hızlı ve güvenli bir şekilde sizlere ulaştırılır. Ürünlerimiz paslanmaz ve garantili ürünlerdir. Faturası ile sizlere ulaştırılır. Sağlam ve dayanıklıdır. Hava şartlarından etkilenmezler.
Eğer sizde kutu harf tabela düşünüyorsanız firmamıza uğramadan karar vermeyin. Sizlere sunacağımız kalite ve alternatiflerden memnun kalacaksınız. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığımız firmamızdan mutsuz ayrılmanız mümkün değil. Dilediğiniz her çeşit modeli bulabileceğiniz firmamıza siz değerli müşterilerimizi bekleriz. Her geçen gün birlikte daha iyiye!