İletişim Bilgilerimiz

Yakuplu mah. Özal Cad. No : 35 Dükkan : 1 Beylikdüzü – İstanbul

0212 884 1 555

info@beylikduzureklam.com.tr

Mesh Baskı

Mesh Baskı

Mesh vinil: Delikli vinil olarak bilinen bu malzeme içeriden dışarıyı gösterip dışardan içeri kısmı göstememe özelliliği vardır genellikle cephede delikli olduğu için afiş olarak kullanılan bu malzeme bir cam önüne dışardaki görüntüyü kesmemesi için ışıksız tabela olarakda kullanıyor.

Versaydek Vinily : Brandanın babası olarak bilinen bu malzeme tırları kaplamada kullanılır 10 yıl garantisi olan bu ürün alman malı olup çok kaliteli ve bi okadarda ağır bir malzemedir, Üzerine digital baskı yaptığımız bu malzemeyi en çok tır brandası yapan firmalara satıyoruz

Mesh baskı genellikle reklamcılık sektöründe en sık olarak tercih edilen yöntemlerden bir tanesi olarak bilinmektedir. Mesh baskı genel olarak vinil baskı ve one way vision baskı tekniklerine benzese de farklı ve önemli bir kaç husustan dolayı bu baskı yöntemlerinden ayrılmaktadır. Firmamızdaki mesh baskı hizmetlerindeki farklardan bazıları dökme ve lamine olarak iki farklı uygulamasının mevcut olmasıdır. Mesh baskıda üzerinde delikler bulunan brandaya baskı yapılması işlemiyle gerçekleştirilir. Bu aşama dijital baskılarda çok iyi sonuçlar verdiği için oldukça sıklıkla kullanılmaktadır.

Brandanın üzerinde delikler bulunmasındaki amaç, rüzgâra karşı daha güçlü ve sağlam durmasına olanak vermesidir. Açık alanlarda, geniş ebatlarla reklam mesh baskı ile afişi yaptırmak istenildiğinde rüzgâr faktörü göz önünde bulundurularak, asılacak olan afişin bir yelken görevi görmesi ve tutturulduğu bina ya da yapıya zarar vermesini engellemek adına brandanın yüzeyi eşit aralıklar ya da eşit büyüklüklerde deliklerle açılmalıdır. Mesh baskıda kullanım alanları genellikle dış cephe kaplamalarında kullanılmaktadır. Binaların dış cephesini komple kapatacak şekilde yapılan baskı uygulamaları mesh baskı ürünüdür. Mesh baskı rüzgârı geçirir olması sayesinde binaya zarar verme ihtimalini ortadan kaldırmıştır. Aynı zamanda inşaat yapılan binalarda koruyucu amaçlı olarak binanın tüm cepheleri bu malzeme ile kapatılmaktadır. Böylelikle inşaat esnasında çevreye istemeden de olsa verilebilecek fiziki bir zararın önüne geçilmektedir. Aynı zamanda geniş camları olan mekânlarda da camların üzerine bu uygulama sayesinde reklamlar yapıştırılması yapılarak bir bakıma görsellik katılmaktadır. Mesh baskıda firma olarak sağladığımız avantaj olarak mesh baskının delikli yapısı en büyük avantajlarından bir tanesi olarak sayılabilir. Özellikle rüzgârın yoğun olduğu bölgelerde geniş boyutlu  afişlerin uygulanmasına olanak sağlamıştır. Camekân gibi alanlarda rahatlıkla kullanılabilir olmasının yanında, en belirgin özelliği dışarıdan bakıldığında içerinin görünmesine izin vermediği gibi içeriden dış dünyanın seyredilmesine herhangi bir engel teşkil etmemesi en büyük avantaj olarak sayılabilir.

Ebat olarak avantajı ise son derece geniş yüzeylere dahi uygulanma imkânı tanıması da diğer bir önemli avantajı olarak sayılabilir. Mesh baskılı brandanın üstüne yapılan baskının kalitesi, müşteri odaklı olarak kullanılabilirliğini arttırarak müşterinin memnuniyetini sağlamak üzere çalışmaktayız.